IX Konkurs Piosenki Zimowej.

   Dnia 26 lutego w naszej Szkole odbył się IX Konkurs Piosenki Zimowej. W konkursie wzięło udział 13 uczniów z klas I -III. Młodzi artyści zaśpiewali piękne piosenki o tematyce zimowej. Dwa pierwsze miejsca zdobyły: Natalia Waszkiewicz z kl. 1 a oraz Martyna Borchert z kl. 3 a, drugie miejsce zajęła Lena Karulska z kl. 2 a, a trzecie - Bartek Andrejczyk z kl. 2 b. Wyróżnienia otrzymały następujące osoby: Antonina Szuba kl. 1b, Paulina Sulikowska kl. 1 c, Natalia Haraburda, kl. 2 a, Aleksandra Polkowska kl. 2 b, Maja Chmielewska kl. 2 c oraz Kinga Napiórkowska kl. 3 b. Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe i rzeczowe. Dodatkowo wszyscy nagrodzeni zostali pamiątkowymi dyplomami. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

NA GÓRĘ