Europejski Dzień Języków Obcych

W poniedziałek 26 września 2022r. uczniowie obchodzili Europejski Dzień Języków Obcych. Tego dniaprzedstawiciele klas 4-8 przygotowali stoisko promujące wylosowane przez siebie państwo. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności, można było poznać dokładniej kulturę danego państwa poprzez prezentowane ciekawostki, flagę i oryginalny strój. Pobyt na tym niecodziennym spotkaniu umilała degustacja różnorodnych, charakterystycznych smakołyków. Celem wydarzenia była promocja korzyści płynących z nauki języków obcych oraz kształtowanie szacunku i tolerancji dla innych kultur. W podziękowaniu za pracę, każda klasa otrzymała pamiątkowe dyplom.
                      Dziękujemy uczniom i ich rodzicom za przygotowanie imprezy.
Zapraszamy za rok!
Iwona Niewiarowska