Jesteś tutaj:
  2. WOLONTARIAT

WOLONTARIAT

Zbieraj baterie i telefony

W tym roku również przystąpiliśmy do akcji "ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY". Każdy uczeń, rodzic i nauczyciel może dostarczać zużyte baterie i telefony komórowe do sali 202.

Koło Wolontariatu

WATOTO

W tym roku szkolnym, po raz kolejny, przystąpiliśmy do Akcji pomocy "Bilet do stacji Życie". Sfinansujemy leczenie afrykańskiego dziecka cierpiącego na chorobę głodową(hospitalizacja i dożywianie). Za każdą złotówkę – dziękujemy.

Koło Wolontariatu

# RazemNaŚwięta

Nasz Klub Wolontariatu przyłączył się do akcji "Razem na Święta" – akcji promowanej przez Ministera Edukacji Narodowej, Annę Zalewską.

ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY

Ochrona środowiska to temat, w który inwestujemy w naszej szkole. Naszą misją jest edukacja i troska o środowisko.

Okulary dla Afryki

W roku szkolnym 2018/2019 pragniemy nawiązać współpracę z lokalnymi optykami w Grajewie.Celem naszej akcji jest  zbiórka okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Nasza szkoła – SP2 – pragnie pomóc dzieciom w Afryce.