Klasa 2C zawitała do biblioteki.

Tym razem z zaproszenia do biblioteki w ramach Miesiąca Bibliotek Szkolnych skorzystała klas 2C wraz z wychowawczynią Danutą Jabłońską . W serdecznej i miłej atmosferze uczniowie przypomnieli jakie zasady panują w bibliotece.
  Biblioteka szkolna to nie tylko książki, lektury , podręcznik, o czym przekonali się czytelnicy 2C, ale również szachy, robot "Skribooks" oraz nowoczesny wydruk w drukarce 3D.
  Za bardzo dobre sprawowanie się w bibliotece uczniowie zostali nagrodzeni małym upominek. By zapamiętali wizytę w bibliotece otrzymali wydrukowaną w drukarce 3D zawieszkę Rexa. Klasa 2C zobowiązywała się do częstych wizyt w bibliotece, wypożyczając książki oraz zachęcając innych uczniów do czytania książek.
  Dzieci z uśmiechem na twarzy wyszły z biblioteki szkolnej