„Wszystko jest z wody, z wody powstało i z wody się składa” klasy 1-3

27 lutego  2023 r. odbył konkurs recytatorski pod hasłem „ Wszystko jest z wody, z wody powstało i z wody się składa”

Głównym celem konkursu to : popularyzacji zainteresowań poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, prezentacja umiejętności uczniów a także uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów, po 2 osoby z każdej klasy edukacji wczesnoszkolnej.

O wynikach zdecydowało czteroosobowe jury w którego skład weszły panie:
Wicedyrektor Ewa Lichota, Danuta Jabłońska, Regina Dereszowska, Ewa Saciłowska

Wszyscy uczestnicy nagrodzeni gromkimi brawami. Pani wicedyrektor podziękowała uczestnikom za, oraz występy zaznaczając, że była to znakomita okazja do zaprezentowania się przed publicznością możliwość dla dzieci do  wzmacniana wiary we własne siły. Pogratulowała , podkreśliła ciekawe interpretacje oraz takie cechy, jak odwaga i wytrwałość w pamięciowym opanowaniu wierszy.

Regulamin przewidywał wyłonieni 5 wykonawców
Oto oni:
  1. Wiwianna Grabowska
  2. Marcelina Borawska
  3. Magdalena Karwowska
  4. Aleksandra Gutowska
  5. Wojciech Borawski
Te osoby otrzymały nagrody rzeczowe i dyplomy, natomiast pozostali uczestnicy dyplomu uczestnictwa i słodkości.

Organizatorzy:
p. Danuta Jabłońska