„PISANKA WIELKANOCNA”- sukcesy uczniów klas I-III

W dniu 27.03.2023 r. zostały wręczone dyplomy i nagrody w szkolnym konkursie plastycznym przeznaczonym dla uczniów klas  I-III „PISANKA WIELKANOCNA”. Konkurs polegał na ozdobienie konturu jajka dowolną techniką plastyczną. Celem konkursu było: rozwijanie zdolności plastycznych i kreatywności uczniów oraz kultywowanie zwyczajów wielkanocnych w szkole. Prace dzieci oceniało jury w składzie: Ewa Lichota – wicedyrektor SP nr 2 oraz nauczycielki plastyki: Lidia Brzozowska i Gabriela Michalska.
    Najciekawsze prace zostały nagrodzone  oraz wytypowano 25 pisanek do konkursu miejskiego. W ten sposób doceniono estetykę wykonania, zastosowanie  doboru ciekawych materiałów i pomysłowości większej ilości prac.

Wyniki konkursu szkolnego.
Nagrody główne   otrzymali:
Lena Marczykowska  kl. 1 C
Nina Barankiewicz  kl. 2 A
Kinga Zyskowska kl. 3 B
Oliwia Klimaszewska 3 C

Wyróżnienia otrzymali:

Alicja Kiełczewska – 1A
Natalia Zajkowska i Aleks Stepnowski z kl. 1 B
Wiktoria Adamska 1C
Weronika Zyskowska i Klara Bogdan kl. 2 A
Anna Wysocka 2 B
Zofia Rusinek kl. 2 C
Lena Szamaszko kl. 3 A
Franciszek Markiewicz 3 B
Adam Kurzątkowski 3 C

Podczas kiermaszu wielkanocnego w GCK w Grajewie zostały wręczone nagrody i wyróżnienia w konkursie miejskim „Pisanka na kartce”. Oto wyniki:

I miejsce  - Marcelina Borawska 2 A
II miejce – Kinga Zyskowska 3 B
III miejsce Nina Barankiewicz 3 B oraz Lena Dembińska 3 A
Wyróżnienie Weronika Zyskowska  2 A.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !