Sukcesy pierwszoklasistów

Uczniowie klas pierwszych lubią  chodzić do swojej szkoły. Oprócz tego, że każdego dnia pogłębiają wiedzę, doskonalą umiejętności,  wspaniale wywiązują się z obowiązków szkolnych, to jeszcze chętnie biorą udział w różnych konkursach-  nie tylko szkolnych.
 Oto ich ostatnie osiągnięcia:
Aleksandra Moszczyńska
  • III miejsce w III Wojewódzkim Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Teatralnej „PIKtoGRAmy” w kategorii Mistrzowie Piosenki
  • II miejsce w XXIX Regionalnym Konkursie Piosenki  organizowanym
 przez GCK w Grajewie
  • I miejsce  w Wiosennym Konkursie  Piosenki organizowanym przez Zespół Szkolno- Przedszkolny w Szczuczynie

Oddział dla Dzieci MBP w Grajewie niedawno zorganizował konkurs plastyczny p h. „Zaprojektuj okładkę ulubionej książki”.  Uczniowie z dużym zaangażowaniem wzięli udział.
  • I miejsce Jaś Bakun
  • Wyróżnienia: Ksawery Bukalski, Monika Rutkowska, Karolina Andruszkiewicz

Bardzo gratulujemy pierwszoklasistom i życzymy dalszych sukcesów w następnych klasach.