"Szkoły Pełne Talentów" - podsumowanie akcji.

Zebraliśmy 20 696 talenciaków, to więcej niż w I edycji programu Lidla "Szkoły Pełne Talentów". W ramach tego programu otrzymaliśmy wiele nagród:
▪️nagrodę specjalną za najszybsze zalogowanie - artykuły plastyczne i akcesoria: mazaki, kredki, piórniki, plecaki
▪️nagrodę za zdobycie 1000 talenciaków w krótkim czasie - urządzenie interaktywne "Knowla Box" z oprogramowaniem o wartości 32 000zł
▪️za zebrane talenciaki - pomoce dydaktyczne o wartości 45 000zł
▪️nagrodę za zaangażowanie społeczności szkolnej - zestaw gier planszowych i karcianych
Cieszymy się, że szkoła mogła uczestniczyć w takiej akcji i zyskać tak wiele potrzebnych pomocy. Dziękujemy całej społeczności szkolnej za zbieranie talenciaków: nauczycielom, uczniom, rodzicom ale również wszystkim mieszkańcom Grajewa oraz wszystkim tym, którzy przekazywali talenciaki na nasze konto. Lidl Polska dobra robota!