Wycieczka do wioski Świętego Mikołaja.

22 listopada 2023 r. uczniowie klas II wybrali się do wioski Świętego Mikołaja w Majątku Howieny za Białymstokiem.
    Na początku dzieci spotkały się ze Świętym Mikołajem i zaśpiewały mu kolędę. Każdy miał chwilę na osobistą rozmowę z nim. Później wszyscy bawili się z Elfami przy świątecznej muzyce. Następnie zwiedzana była cała posiadłość Św. Mikołaja. Dzieci zobaczyły chatę Mikołaja, szopkę bożonarodzeniową oraz mini Zoo. Uczestnicy wycieczki mieli okazję do lepienia pierniczków oraz wykonania świątecznego lampionu. Dużym zainteresowaniem cieszył się sklepik z pamiątkami. Dzieci wróciły w bardzo dobrych nastrojach i mogą już spokojnie czekać na Święta Bożonarodzenia, bo listy do Świętego Mikołaja wysłały w specjalnej świątecznej poczcie, w bardzo wyjątkowym miejscu. Pogoda nam sprzyjała bo dzieci zobaczyły pierwszy w tym roku śnieg.