Wycieczka kasy IV a i IV b.

W ostatni dzień listopada klasy IVA i IVB wzięły udział w wycieczce do Białegostoku, ktorej celem było spędzenie wspólnie czasu poza szkołą zwiedzając wystawę główną w Epi-Centrum Nauki. Strefa Wystawy Głównej to przestrzeń poznawcza na terenie, której znajduje się niemal 100 stanowisk doświadczalnych. Uczniowie odwiedzili również centrum rozrywki LASTAG . Brali udział w rozgrywkach na interaktywnej arenie przy profesjonalnych efektach świetlnych i specjalnie skomponowanej muzyce. Był FUN CLIMBING czyli najwyższa ścianka wspinaczkowa w Białymstoku, REFLEX ROOM czyli możliwość sprawdzenia swojej sprawności, spostrzegawczości i koordynacji oraz LASEROWY LABIRYNT czyli możliwość sprawdzenia swoich predyspozycji by pokonać laserowy system zabezpieczeń by dotrzeć do skarbca.
Moc wrażeń, wspólne spędzenie czasu i duża dawka wiedzy i ruchu sprawiła, że dzieciaki wróciły zmęczone ale również uśmiechnięte i zadowolone.