Wycieczka do Warszawy.

Podczas ferii szkolnych, choć czas był wolny od obowiązków lekcyjnych, nie zdołaliśmy się nudzić! Zorganizowaliśmy ekscytującą wycieczkę do Warszawy, pełną niezapomnianych atrakcji. Nasza przygoda rozpoczęła się od wizyty w Teatrze Capitol, gdzie delektowaliśmy się widowiskiem "Królowa Śniegu". Następnie zapuściliśmy się w świat zmysłów podczas multisensorycznej wystawy "Dziadek Do Orzechów: Zimowy Sen". Kolejnym punktem naszego programu był niezwykły spacer po Starówce, gdzie poznawaliśmy tajniki Starej Warszawy i wysłuchiwaliśmy fascynujących opowieści o zarówno znanych, jak i mniej znanych dla dzieci miejscach. Oczywiście, nie mogło zabraknąć czasu na zakupy pamiątek oraz szybki przystanek w kultowym McDonald's. Nawet kapryśna pogoda nie była w stanie popsuć nam humoru – dzieciaki bawiły się doskonale od początku do końca naszej wyprawy!