Andrzejki w Przedszkolu.

Dnia 30.11.2016 r. dzieci  ze wszystkich grup przedszkolnych obchodziły „Andrzejki”   czyli dzień wróżb i czarów.

Z okazji tej imprezy Tygryski, Delfinki, Puchatki oraz Kangurki wraz z Paniami przebrały się za czarodziejów, wróżki i cyganki i.t.p. Dzieci były zafascynowane laniem wosku, wspólnie interpretowały powstałe  kształty i wymyślały ich znaczenie.  Nie zabrakło ustawiania bucików, losowania przyszłych zawodów oraz imion swoich sympatii. Puchatki przy pomocy czarodziejskiej różdżki wypowiadały zaklęcia, które zmieniały je w postaci z różnych bajek.  Do grupy Tygrysków przybyła prawdziwa czarownica z lasu, która wróżyła dzieciom z dłoni. Kangurki i Delfinki oprócz wróżb bawiły się świetnie przy rytmach muzyki. Był  to kolejny dzień pełen wrażeń dla naszych przedszkolaków.