Konkurs „Zaprojektuj okładkę do swojej ulubionej książki”– ROZSTRZYGNIĘTY!

Przedmiotem konkursu było zaprojektowanie okładki swojej ulubionej książki. Prace mogły być wykonane w dowolnej technice.

Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa, rozwijanie wyobraźni oraz wspieranie rozwoju talentów i umiejętności twórczych dzieci. Cel został osiągnięty. Jury nagrodziło pięcioro uczestników nagrodami książkowymi: Joannę Borzymowską, Patryka Szymkiewicza, Amelię Suszczyńską, Zofię Romatowską

i Maję Moch. Uczniowie: Kacper Staniszewski Amelia Sieniła, Julita Nitkowska, Tomasz Górski i Aleks Wszeborowski otrzymali wyróżnienia i upominki. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Uroczystego wręczenia nagród książkowych, upominków oraz dyplomów dokonała pani wicedyrektor Grażyna Cudna.

Wszystkim uczestniczkom i uczestnikom za udział w konkursie dziękuję, a nagrodzonym gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

A. Wielgat