Piknik Przedszkolaka

W sobotę 27 maja 2017 r. w parku Wolności odbył się Piknik Przedszkolaka zorganizowany przez ZSM nr 2 w Grajewie. Celem imprezy była integracja środowiska przedszkolnego naszej szkoły oraz zaprezentowanie umiejętności wokalnych i tanecznych przez wszystkie siedem grup przedszkolaków.


Na początku panie wychowawczynie zostały zaproszone przez panią Dyrektor na scenę i zaskoczone jej pomysłem zaprezentowały wspólny taniec do znanej wszystkim piosenki „My jesteśmy Krasnoludki”.  Ten występ nastroił pozytywnie dzieci do występów na scenie. Odważnie i radośnie wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały piosenki dla rodziców oraz układy taneczne przy dużym  aplauzie i zachwycie publiczności. Różnorodność tańców i rekwizytów wykorzystanych podczas występów była dużym zaskoczeniem dla widzów, którzy nie spodziewali się występów na takim wysokim poziomie.

Na piknik  rodzice przygotowali pyszne kanapki, które na świeżym powietrzu smakowały dzieciom najlepiej. Wszyscy otrzymali słodycze, owoce i wodę zapewnione przez przedszkole. Przedszkolaki miały możliwość obejrzenia wozu strażackiego, a starsze koleżanki zorganizowały im wspólne tańce pod sceną. Dzieci mogły  także sprawdzić swoje umiejętności sportowe na torze przeszkód przygotowanym przez nauczycieli wychowania fizycznego w ramach programu „Lekkoatletyka dla Każdego”.

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas Pikniku Przedszkolaka.
Na pewno wpisze się do kalendarza imprez naszej szkoły jako cykliczna uroczystość. Zapraszamy za rok!

Dyrekcja i Nauczyciele ZSM nr 2

NA GÓRĘ