Bądź bezpieczny w Internecie!

Tradycyjnie jak co roku, w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV – VIII do zapoznania się z poradnikiem na temat tego, jak chronić się przed cyberatakami, miedzy innym w coraz popularniejszych mediach społecznościowych (poradnik  udostępnia Kancelaria Rady Ministrów):  https://www.telepolis.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/dzien-bezpiecznego-internetu-bezpieczenstwo-w-mediach-spolecznosciowych.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom polecamy:
Zobacz - zestaw pakietów edukacyjnych przygotowanych przez portal saferinternet.pl (jednego  z głównych organizatorów DBI),

Zobacz - prezentacja różnych stron internetowych nawiązujących do bezpieczeństwa w Internecie (segregator stron Symbaloo).

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom polecamy:
Zobacz - zestaw pakietów edukacyjnych przygotowanych przez portal saferinternet.pl (jednego z głównych organizatorów DBI)

Zobacz - prezentacja różnych stron internetowych nawiążujących do bezpieczeństwa w Internecie (segregator stron Symbaloo)

prezentacja różnych stron internetowych, nawiązujących do tematu bezpieczeństwa w Internecie (segregator stron Symbaloo)