„Mój ulubiony bohater literacki” – wyniki konkursu

Konkurs  „Mój ulubiony bohater literacki” skierowany był do uczniów klas I-III, których zadaniem było wykonanie ilustracji do swojej ulubionej książki. Otrzymaliśmy wiele pięknych prac plastycznych wykonanych różnymi technikami. Wyłonienie zwycięzców konkursu nie było łatwe. Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Kochanowska, Gabriela Michalska i Alicja Wielgat, wybierała następujących zwycięzców w trzech kategoriach:
Uczniowie klas  I
I miejsce - Maja Perkowska - kl. I c
II miejsce ex aequo - Marcelina Borawska, kl. I a i  Maja Głębocka kl. I c
III miejsce ex aequo - Nikola Karwacka, kl. I b i Sophia Muller kl. I c
Wyróżnienia: Zofia Rusiniak kl. I c  Agata Paczesna kl. I c Miłosz Dąbkowski kl. I b

Uczniowie klas  II
I miejsce - Oliwia Klimaszewska kl. II c
II miejskie - Adam Kurzątkowski kl. II c
III miejsce -  Maja Organek kl. II c
Wyróżnienia:
Iga Kiluk kl. II a, Liliana Wielgat kl. II b, Sylwia Szymkiewicz kl. II a, Zuzanna Pietrołaj kl. II a, Filip Dąbrowski kl. II b i Natalia Danowska  kl. II b

Uczniowie klas III
I miejsce - Magdalena Jastrzębska kl. III a
II miejsce -  Julia Pawłowska kl. III a
III miejsce  - Aleksandra Skibniewska kl. III a
Wyróżnienia:
Zosia Dąbkowska kl. III a, Emil Chrzanowski kl. III a i Dominik Zelman kl. III a

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy! Nagrodzone prace zostały wyeksponowane na tablicy w bibliotece szkolnej.