Pasowanie klas pierwszych.

27 października odbyła się w naszej szkole najważniejsza uroczystość przyjęcia pierwszoklasistów w poczet uczniów.
      W tej niezapomnianej chwili towarzyszyło im liczne grono najbliższych oraz zaproszeni goście. W klimatycznej oprawie średniowiecznego zamku, dzieci po złożeniu przysięgi zostały pasowane na uczniów przez dyrektor Barbarę Ciszewską, rycerza Jacentego i przewodniczącą Rady Rodziców Agnieszkę Moch. Były to bardzo wzruszające chwile, które zostaną z nami na zawsze. Każdy nowy uczeń otrzymał pamiątkowy dyplom, drobny upominek i słodkości. Od lat szkoła organizuje uroczystość późnym popołudniem aby mogła w nim uczestniczyć każda bliska dziecku osoba.
 Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i wsparcie naszych najmłodszych uczniów! Pierwszoklasistom gratulujemy i życzymy sukcesów, cudownych przyjaźni i wspaniałych przygód!