"Szkoła Dwójka Dla Przyjaciół"

17 stycznia 2023 roku w  Centrum Kultury obył się koncert pt. "Szkoła Dwójka Dla Przyjaciół". Przygotowany został przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły a dedykowany rodzicom, nauczycielom, pracownikom oraz wszystkim przyjaciołom. Tym, którym nie jest obojętne co oferuje nasza szkoła, jak funkcjonuje i w jaki sposób kształci kolejne pokolenia. Wszystkim sponsorom oraz tym, którzy dobrym słowem, pomocną dłonią włączają się w nasze liczne przedsięwzięcia. Nasi uczniowie od przedszkolaków po tegorocznych absolwentów z wielkim zaangażowaniem i przejęciem zaprezentowali swoje umiejętności. Wspaniale, że jesteście z nami. Dziękujemy za pomoc w organizacji dyrektorowi oraz pracownikom Grajewskiego Centrum Kultury, za piękne zdjęcia Panu Adamowi Dziejmie oraz Pani Barbarze Puchalskiej za uszycie wspaniałych strojów.
Mamy nadzieję - do następnego razu!