Walentynki.

14 lutego, datę wyjątkową w kalendarzu, serca ludzi na całym świecie biją mocniej, gdyż wtedy obchodzimy WALENTYNKI. To magiczne święto, które nie tylko celebrowane jest przez zakochanych, lecz również staje się doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności za przyjaźń i wzajemną sympatię. W SP2, sercu naszej społeczności szkolnej, niezwykłym blaskiem błyszczy promień miłości, a o oprawę tego wyjątkowego dnia zatroszczył się niezastąpiony triumwirat: Samorząd Uczniowski, Mały Samorząd Uczniowski oraz Szkolne Koło Dziennikarskie. Ich staranne przygotowania, pełne serca i zaangażowania, sprawiły, że atmosfera w murach naszej szkoły nabrała wyjątkowego uroku. Dzięki nim każdy uczestnik mógł poczuć się jak bohater najpiękniejszej historii o miłości i przyjaźni.