VI Konkurs Piosenki Zimowej dla klas I-III.

VI Konkurs Piosenki Zimowej dla klas I-III odbył się 28 lutego 2024 r.
Głównym celem konkursu było: kształcenie muzyczne poprzez śpiew, propagowanie piosenek o tematyce zimowej oraz prezentacja umiejętności wokalnych uczniów klas I-III. Dzieci z entuzjazmem zaprezentowały swoje umiejętności w miłej i serdecznej atmosferze. Jury oceniało wykonawców pod względem warunków głosowych, interpretacji utworu oraz ogólnego wyrazu artystycznego. W skład zespołu oceniającego weszli: Pani wicedyrektor Ewa Lichota, nauczycielka muzyki Pani Lidia Brzozowska oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Elżbieta Alksnin i Celina Marcinowska.
Talenty wokalne oraz wrażliwość muzyczna dzieci została nagrodzona. Uczestnicy otrzymali dyplomy, wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe i słodkie upominki.
Oto zwycięzcy VI edycji konkursu:
I miejsce: Maja Chojnowska z kl. 1 b
II miejsce: Wiwianna Grabowska z kl. 2 a
III miejsce: Aleksandra Moszczyńska z kl. 2 b i Barbara Bartkowiak z kl. 3 b
Wyróżnienia otrzymali:
Aleksandra Obrycka z kl. 1 a, Julia Rowicka z kl. 1 c, Hanna Nowicka z kl. 2 c i Maja Głębocka z kl. 3 c.
Dyplomy za udział otrzymali: Alicja Miklaszewska z kl. 1a i Inga Demby z kl. 1 b.
Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy i publiczność wzięli udział we wspólnej zabawie muzyczno -ruchowej.
Wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i rozwijania pasji do śpiewania.

Organizatorzy:
Elżbieta Alksnin, Celina Marcinowska i Elżbieta Wencek