Mały Samorząd Uczniowski dla Niepodległej

Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę Mały Samorząd Uczniowski zorganizował dla uczniów klas I – III konkurs plastyczny pod hasłem NASZA NIEPODLEGŁA.

Celem konkursu było rozwijanie poczucia tożsamości narodowej, dumy  z bycia Polakiem oraz  rozwijanie dziecięcej wyobraźni i zainteresowań. Prace wykonane dowolną techniką plastyczną, musiały być wykonane samodzielne. Na konkurs wpłynęło około 100 prac, spośród których organizatorzy wybrali i nagrodzili 16 najlepszych. Podczas uroczystego apelu pani dyrektor Barbara Ciszewska wręczyła nagrodzonym dyplomy i upominki.

Uczniowie klasy III A przygotowali interesującą część artystyczną z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Wierszami, piosenkami oraz projekcją filmu uczczono to doniosłe wydarzenie, w którym uczestniczyły wszystkie klasy I – III SP2 Grajewo oraz klasy IV. Zwieńczeniem przedstawienia był taniec z flagami, który na wszystkich zrobił niesamowite wrażenie. Wydarzenia związane z obchodami 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę na długo zapadną w pamięci uczniów młodszych klas SP2 w Grajewie.

Mały Samorząd Uczniowski