Choinka noworoczna

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbyła się Choinka Noworoczna połączona z balem przebierańców, która odbyła się 18.01.2022 r. Każdy rodzic zadbał, by jego pociecha wyglądała wyjątkowo. Już od rana w przedszkolu zaczęły pojawiać się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za: wróżki, śnieżynki, królewny, super-bohaterów, policjantów, strażaków i inne ulubione postacie z bajek. Dzieci przy skocznej muzyce i ulubionych piosenkach  uczestniczyli w licznych zabawach  z balonikami, chustami animacyjnymi oraz tradycyjnych zabawach tanecznych. Dzieci bardzo oczekiwały na ten dzień, a zwłaszcza na duże prezenty, które Mikołaj zostawił pod choinką. Wspólna zabawa przyniosła wszystkim wiele radości.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu udanej uroczystości karnawałowej.