Jesteś tutaj:

GODZINY ZAJĘĆ

Przedszkole 10-ciogodzinne - 630 - 1630

Przedszkolny konkurs recytatorski

„Wierszolandia” - przedszkolny konkurs recytatorski odbył się w naszej Szkole7 maja 2019 roku.Był on jednocześnie eliminacjami do miejskiego konkursu recytatorskiego „O ZŁOTĄ RÓŻDŻKĘ DOBREJ WRÓŻKI”.

Kreatywna sobota w kwietniu

27.04.2019 - odbyły się kolejne zajęcia kreatywne

Kreatywna sobota w SP nr 2

Dnia 23 marca 2019 r. odbyły się kolejne zajęcia kreatywne w oddziałach przedszkolnych przy Szkole Podstawowej nr 2w Grajewie.  Frekwencja dopisała znakomicie. Początek wiosny sprawił, że dzieci dotarły do szkoły w optymistycznych nastrojach.

„Rodzice czytają dzieciom”

W ramach programu czytelniczego „Poczytaj mi” nawiązaliśmy współpracę z Biblioteką Miejską w Grajewie. Panie z  oddziału biblioteki dla dzieci odwiedziły oddziały przedszkolne w naszej zkole

Wiosenna Parada Przedszkolaka

21 marca 2019 roku, już po raz kolejny przedszkolaki z Szkoła Podstawowa nr 2 uczciły pierwszy dzień wiosny wspólną paradą ulicami miasta.