Pożegnanie zimy w Oddziałach Przedszkolnych

Zima, ta magiczna pora roku, powoli odchodzi, pozostawiając za sobą wspomnienia pełne śnieżnych zabaw, mroźnych poranków i uśmiechów na twarzach naszych maluchów.
   Zimowe zajęcia w przedszkolu były pełne kreatywności i nauki poprzez zabawę. Maluchy tworzyły bałwanki z waty, malowały śnieżne flakes i poznawały zwyczaje związane z zimowymi miesiącami.
   Teraz jednak, gdy słońce zaczyna wydłużać swoje promienie, a ptaki zaczynają śpiewać swój wiosenny koncert, nadszedł czas na pożegnanie zimy. Dzieci już zacierają ręce z niecierpliwością, czekając na nowe przygody, jakie przyniesie im wiosna. Ale zanim całkowicie pożegnamy zimę, zatrzymajmy się na chwilę, by podziękować Jej za te wszystkie niezapomniane chwile.
 Dziękujemy Ci, zimo, za śnieżne opowieści i migoczące płatki. Dziękujemy za mroźne poranki, które rozpoczynały się od przytulnych zimowych przytulanek. Dziękujemy za beztroskie chwile spędzone na sankach i za radosne okrzyki podczas tworzenia bałwana. Twoja obecność w naszych przedszkolnych oddziałach była wyjątkowym czasem, pełnym zabawy, nauki i wzajemnego dzielenia się uśmiechami.
 Teraz, gdy żegnamy Cię, zimo, z nadzieją patrzymy w stronę wiosny, która przynosi ze sobą nowe możliwości i przygody. Ale pamiętaj, że zawsze będziemy mieć w sercach ciepłe wspomnienia zimy, która właśnie odchodzi. Dziękujemy Ci i żegnamy, w oczekiwaniu na kolejny cykl przygód, który przyniesie nam kolejna pora roku.