Dnia Babci i Dziadka

Jest taki jeden, no może dwa dni w roku…
To Święto Babci i Święto Dziadka…
                                                   Łza wówczas się kręci w oku…
o tym ważnym Święcie dobrze pamiętany
i dla naszych Dziadków niespodzianki mamy”

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały krótki występ. Dzieci pięknie recytowały wiersze oraz tańczyły i śpiewały piosenki, aby przekazać życzenia i to, że ich kochają całym sercem. Cały występ został zarejestrowany w formie filmu, aby babcie oraz dziadkowie mogli go obejrzeć wspólnie ze swoimi wnukami w domu. Każdy przedszkolak przygotował własnoręcznie wykonane laurki. W trosce o dobro naszych drogich seniorów do każdej laurki została dołączona ulotka informacją o przestrodze przed oszustami „NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ NA WNUCZKA LUB NA POLICJATA”. W Babciu, Dziadku  życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności, stu lat życia i radości !