Dyżur nauczycieli

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

Dzień tygodnia

od…….do godz.

sala

 

 

Ciszewska Barbara

wtorek

1500-1600

gab.dyrektora

 

Deresz Anna

środa

1500-1600

gab.dyrektora

 

Lichota Ewa

czwartek

1500-1600

113

 

Alksnin Elżbieta

poniedziałek

1515-1615

210

 

Andruszkiewicz Aleksandra

czwartek

1600-1700

108

 

Andrzejczyk Katarzyna

środa

1600-1700

118

 

Bieńkowska Jolanta

czwartek

1515-1615

219

 

Bieńkowska Katarzyna

środa

1515-1615

307

 

Boć Mirosława

czwartek

1515-1615

210

 

Bogdan Anna

czwartek

1500-1600

105

 

Borawska Aleksandra

poniedziałek

1500-1600

308

 

Borawska Amelia

środa

1600-1700

108

 

Brzozowska Lidia

czwartek

1515-1615

01

 

Charmułowicz Anna

piątek

1425-1525

203

 

Chludzińska Iwona

czwartek

1600-1700

118

 

Chojnowska Małgorzata

wtorek

1500-1600

206

 

Cudny Adam

poniedziałek

1515-1615

p.nauczycielski

 

Cybula Anna

poniedziałek

1600-1700

przedszkole

 

Dąbkowska Urszula

środa

1515-1615

310

 

Dąbkowski Przemysław

środa

1520-1620

siłownia

 

Dąbrowska Izabella

wtorek

1500-1600

09

 

Dąbrowska Aneta

wtorek

1515-1615

204

 

Dereszewska Regina

środa

1515-1615

219

 

Domaradzka Iwona

środa

1600-1700

215

 

Jabłońska Danuta

środa

1515-1615

211

 

Kasiak Beata

poniedziałek

1500-1600

gab.pedagoga

 

Kierznowska Bogumiła

poniedziałek

1500-1600

312

 

Kłos Artur

poniedziałek

1515-1615

p.nauczycielski

 

Kochanowska Elżbieta

wtorek

1515-1615

104

 

Konert Ewa

czwartek

1500-1600

310

 

Koprowicz Małgorzata

wtorek

1515-1615

205

 

Kowalczyk Katarzyna

wtorek

1600-1700

116

 

Kozikowska Renata

środa

1610-1710

306

 

Kurzątkowska Zofia

wtorek

1515-1615

209

 

Łaguna Anna

czwartek

1515-1615

102

 

Łapszys Aneta

środa

1515-1615

107

 

Łuba Agnieszka

poniedziałek

1515-1615

hala MOSiR 

 

Marcinowska Celina

czwartek

1500-1600

220

 

Marko Ludmiła

środa

1420-1520

09

 

Mazurek Urszula

czwartek

1600-1700

świetlica

 

Michalska Gabriela

poniedziałek

1600-1700

116

 

Mocarska Anna

czwartek

1500-1600

świetlica

 

Niecikowska Grażyna

poniedziałek

1500-1600

świetlica

 

Niedźwiedzka Anna

środa

1500-1600

202

 

Niewiarowska Iwona

wtorek

1600-1700

207

 

Okulewicz Jakub

środa

1500-1600

biblioteka

 

Organek Dorota

wtorek

1600-1700

przedszkole

 

Pawłowska Aneta

czwartek

1500-1600

310

 

Pieloch Milena

piątek

1600-1700

311

 

Rogalski Stanisław

wtorek

1500-1600

świetlica

 

Saciłowska Ewa

wtorek

1515-1615

211

 

Sadowska Marzenna

poniedziałek

1600-1700

213

 

Samełko Renata

poniedziałek

1515-1615

300

 

Sarnacki Marek

środa

1600-1700

106

 

Sokołowska Agnieszka

poniedziałek

1430-1530

209

 

Szymanowska Maria

czwartek

1445-1545

201

 

Tomczak Iwona

piątek

1500-1600

102

 

Turowska Bożena

wtorek

1600-1700

215

 

Tuzinowski Karol

poniedziałek

1500-1600

p.nauczycielski

 

Wencek Elżbieta

czwartek

1500-1600

219

 

Wielgat Alicja

wtorek 

1500-1600

biblioteka

 

Wierzbicka Małgorzata

wtorek

1530-1630

p.nauczycielski

 

Wierzbicki Piotr

wtorek

1530-1630

p.nauczycielski

 

Wróblewska Anna

czwartek

1530-1630

205

 

Zalewska Danuta

czwartek

1600-1700

213

 

Zalewska Wioletta

poniedziałek

1515-1615

04

 

Zyskowski Bogumił

wtorek

1500-1600

200

NA GÓRĘ