Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. KADRA
  3. NAUCZYCIELE

NAUCZYCIELE

     Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie

 

    

NAZWISKO I IMIĘ

Nauczany przedmiot

Ciszewska Barbara

 

Lichota Ewa

 

Deresz Anna

 

Alksnin Elżbieta

edukacja wczesnoszkolna

Andruszkiewicz Aleksandra

wychowanie przedszkolne

Bęś Barbara

wychowanie przedszkolne

Bieńkowska Jolanta

edukacja wczesnoszkolna

Bieńkowska Katarzyna

j. angielski

Boć Mirosława

edukacja wczesnoszkolna

Bogdan Anna

matematyka

Borawska Amelia

nauczanie przedszkolne

Brzozowska Lidia

muzyka, zaj. techniczne

Charmułowicz Anna

j. polski

Chojnowska Małgorzata

logopeda

Ciszewska Aleksandra

logopeda

Cybula Anna

wychowanie przedszkolne

Cudny Adam

wych. fizyczne

Dąbrowska Izabella

j. angielski

Dąbkowska Małgorzata

wych. fizyczne

Dąbkowski Przemysław

wych. fizyczne

Dąbrowska Aneta Joanna

matematyka

Dąbrowska Elżbieta

j. polski

Dereszewska Regina

edukacja wczesnoszkolna

Domaradzka Iwona

nauczanie przedszkolne

Gajdzińska Renata

j. angielski

Jabłońska Danuta

edukacja wczesnoszkolna

Kasiak Beata

pedagog

Kierznowska Bogumiła

matematyka

Kłos Artur

wych. fizyczne

Kochanowska Elżbieta

zaj. Komputerowe, zaj. techniczne

Konert Ewa

matematyka

Kowalczyk Katarzyna

wychowanie przedszkolne

Kozikowska Renata

geografia, przyroda

Krupińska Danuta

matematyka

Ksepko Julia

chemia, fizyka

Kurzątkowska Urszula

j. angielski

Kurzątkowska Zofia

religia

Lach Grażyna

edukacja wczesnoszkolna

Lachowicz Andrzej

pedagog

ks. Lipiński Łukasz

religia

Łaguna Anna

j. niemiecki

Łapszys Aneta

zaj. komputerowe

Łuba Agnieszka

wych. fizyczne

Marko Ludmiła

j. rosyjski

Mazurek Urszula

świetlica

Merska Maria

j. rosyjski

Michalska Gabriela

muzyka

Mocarska Anna

fizyka

Mścichowska Barbara

wychowanie przedszkolne

Mulewska Wiesława

edukacja wczesnoszkolna

Niecikowska Grażyna

matematyka

Niedźwiedzka Anna

j. polski

Niewiarowska Iwona

j. angielski

Okulewicz Jakub

biblioteka

Organek Dorota

wychowanie przedszkolne

Pawłowska Aneta

matematyka, zaj. komputerowe

Piechocińska Katarzyna

nauczyciel wspierający

Pieloch Milena

wychowanie przedszkolne, historia

Polakowska Elżbieta

religia

Rogalski Stanisław

świetlica

Saciłowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Sadowska Marzenna

edukacja wczesnoszkolna

Samełko Renata

j. polski

Sarnacki Marek

j. angielski

Sokołowska Agnieszka

edukacja wczesnoszkolna

Szymanowska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Szymanowska Maria Jolanta

Historia, wos

Tomczak Iwona

j. angielski

Tuzinowski Daniel

 wych. fizyczne

Tuzinowski Karol

wych. fizyczne

Wencek Elżbieta

wychowanie przedszkolne

Wierzbicka Bożena

j. polski

Wierzbicki Piotr

wych. fizyczne

Wielgat Alicja

biblioteka

Wiśniewska Ewa

edukacja wczesnoszkolna

Wróblewska Anna

biologia, przyroda, zaj. komputerowe

Zalewska Danuta

wychowanie przedszkolne

Zalewska Wioletta

religia

Zyskowski Bogumił

przyroda

 

 

      

NA GÓRĘ