Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. ŚWIETLICA

ŚWIETLICA

Świetlica szkolna to placówka wspomagająca rozwój dzieci. Jest ona miejscem zabawy, nauki i wypoczynku, a jednocześnie ośrodkiem zorganizowanego życia społeczno - kulturalnego.

Świetlica funkcjonuje w dwóch pomieszczeniach. Uczniowie klas pierwszych i drugich a i b uczęszczają do tzw. „małej świetlicy” mieszczącej się w sali nr7, natomiast reszta uczniów korzysta z byłego "Klubu gimnazjalisty".

Świetlica jest otwarta codziennie w godz. 7.00 - 16.30.

Opiekę nad dziećmi sprawują wychowawcy, którzy swoją pracę pedagogiczną ukierunkowują zgodnie z przyjętym przez szkołę programem pracy opiekuńczo - wychowawczej. Głównymi formami pracy w świetlicy są zajęcia i zabawy dydaktyczne prowadzone w salach, gry, zabawy i ćwiczenia ruchowe na świeżym powietrzu oraz spacery rekreacyjne.

Wychowawcami są:   Grażyna Niecikowska, Anna Mocarska, Urszula Mazurek, Stanisław Rogalski, Daniel Tuzinowski, Piotr Wierzbicki

Wychowawcy świetlicy

TURNIEJ PIŁKARZYKÓW STOŁOWYCH SP 2

W dniach 04-11.06.2019r.odbył się zorganizowany przez świetlicę szkolną Turniej Piłkarzyków Stołowych.

"Kreatywni na 101" w SP2- nagrodzeni

Świetlica Szkoły Podstawowej nr 2 w Grajewie w dniach 25-29 kwietnia 2019 r  brała udział w konkursie„Kreatywni na 101” zorganizowanym przez DisneyPolska   oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej.

Kwiecień w świetlicy

W kwietniu dominowała tematyka związana z promocją zdrowia, wiosną oraz tradycjami Świąt Wielkanocnych.

„Kreatywni na 101”

W dniach 25-29 marca 2019 r w świetlicy szkolnej SP 2 w Grajewie odbyła się akcja „Kreatywni na 101” zorganizowana przez Disney Polska oraz Stowarzyszenie Nauczycieli Edukacji Początkowej.

Marzec w świetlicy

W marcu wychowankowie świetlicy przygotowywali się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kobiet. Powstały wspaniałe laurki i kwiaty z bibuły dla Pań, Mam i Babć wychowanków.