Dzień Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia w oddziałach przedszkolnych obchodzony był 25 listopada 2021 r. Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego malucha, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O święcie tej postaci nie zapomniały  dzieci z oddziałów przedszkolnych. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka- honorowego gościa, by zaprezentować go swoim kolegom i przede wszystkim, żeby się z nim pobawić. Spotkały się  różne misie i pluszaki, a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci bawiły w rytm znanych piosenek  i wykonywały różne prace plastyczne. Ten dzień  był pełen uśmiechu  i świetnej zabawy. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie na długo w pamięci naszych dzieci.
- wychowawczynie