,, Kreatywna Sobota " 23.04.2022 r.

W dniu 23.04.2022r. odbyła się kolejna ,,Kreatywna Sobota” . Wzięły w niej udział dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III, a także zaproszeni goście – dzieci z Akademii Dobrego Startu w Grajewie. W ramach akcji ,, Sprzątamy dla Polski’’, której celem jest troska o środowisko naturalne w najbliższej okolicy oraz kształtowanie postawy odpowiedzialności za wspólne dobro, przedszkolaki uczestniczyły w sprzątaniu placu zabaw. Wspólnie wykonały plakat promujący ekologiczny styl życia. Brały udział w zajęciach artyterapii oraz językowych. Na uczestników klas I-III również czkało mnóstwo atrakcji. Nauczyciele przygotowali zajęcia ruchowe, plastyczne, techniczne oraz kulinarne. Wszystkie zajęcia były ciekawe , uczyły samodzielnego działania, kreatywności, dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń. Wszyscy już czekają na kolejną "Kreatywną Sobotę".